Įmonių veiklos viešinimas

Pranešimai spaudai
Užsakomieji straipsniai
Reklaminių straipsnių kūryba

Naujienų paruošimas

Įmonių ir bendrovių pristatymo tekstai
ES remiamų projektų viešinimo darbai
Pranešimai spaudai apie renginius ir koncertus

Prekių ir paslaugų viešinimas

SEO tekstų kūrimas
Prekių, produktų, paslaugų pristatymas
Informacijos parengimas spaudai pageidaujama tema

Informacijos redagavimas

Profesionalus tekstų redagavimas
Tekstai dokumentiniams filmams
Pranešimų spaudai platinimas didžiausiems šalies interneto portalams
D

Darbas žurnalistikoje – beveik 20 metų. Žinios. Profesionalumas. Greitai ir kokybiškai atliekami darbai.

PRANEŠIMŲ PAVYZDŽIAI

Reklamos akademija
Antradienis, 28 vasario 2017 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Trokštantieji išskirtinio poilsio ir privatumo šiemet bus kviečiami įsigyti naują būstą Šventojoje, unikalios pajūrio gamtos prieglobstyje. Šventosios miestelyje esančiame uoste pradedamas naujas gyvenamųjų namų statybos projektas – „Jūros panorama“. (daugiau…)

Reklamos akademija
Antradienis, 06 gruodžio 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Daugelį metų apleista teritorija sostinės Lazdynų mikrorajone netrukus bus prikelta naujam gyvenimui.  Sutvarkius aplinką čia jau kitąmet iškils pirmieji nauji daugiabučiai. Lazdynėlių gatvėje, 4 hektarų plote, planuojama  pastatyti mažaaukščių gyvenamųjų namų kvartalą. Tai vienas didžiausių nekilnojamojo turto plėtros projektų Vilniuje. (daugiau…)

Reklamos akademija
Antradienis, 22 lapkričio 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis gerbėjams šią savaitę  pristato savo pirmąjį vaizdo klipą „Tik tu ir aš“, kuriame nusifilmavo šių metų „Eurovizijos“ dalyvė ir daugiau nei 20 jaunavedžių porų. (daugiau…)

Reklamos akademija
Pirmadienis, 21 lapkričio 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Jau šį savaitgalį Vilniaus rotušėje lankytojams duris atvers trečioji  tarptautinė taikomojo meno mugė „Craft Vilnius ʼ16“.

Lapkričio 24–27 dienomis čia savo darbus pristatys 102 menininkai iš Lietuvos ir dešimties užsienio šalių.  Tai puiki galimybė iš arčiau susipažinti su naujausiomis taikomosios dailės ir dizaino tendencijomis, pabendrauti su autoriais, įsigyti vertingą meno kūrinį, atnaujinti garderobą, o galbūt pasisemti idėjų artėjančių didžiųjų švenčių sutikimui. (daugiau…)

Reklamos akademija
Trečiadienis, 02 lapkričio 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Prieš nepilnus metus  internete paviešinusios mobiliuoju telefonu nufilmuotą įrašą ir per naktį sulaukusios 20 tūkst. peržiūrų, dvi muzikalios, repuojančios klaipėdietės Gabrielė Urbonaitė ir Evelina Meidutė, išnaudojo savo šlovės akimirką. Duetas „Golden Age“  švenčia pirmąjį gimtadienį, intensyviai įrašinėja savo pirmąjį albumą ir ruošiasi  dalyvauti populiariame televizijos projekte „X Faktorius“.  (daugiau…)

Reklamos akademija
Antradienis, 18 spalio 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Rugsėjį  net 17 Klaipėdos ikimokylinio ugdymo įstaigų darželinukams paruošė  malonią staigmeną.  Prie įėjimų į darželius įrengė neįprastos akiai konstrukcijos batų šepečius.  Jau antrą mėnesį  šios įstaigos dalyvauja eksperimente – diegia  vaikams švarių batų kultūrą bei stebi, kaip šią naujovę priima suaugusieji ir įstaigų darbuotojai. (daugiau…)

Reklamos akademija
Penktadienis, 30 rugsėjo 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Jau penktus metus skaičiuojantis didžiausias mados festivalis vakarų Lietuvoje šį šeštadienį uostamiestyje pradeda pirmuosius renginius. Kartu atskleidžiama ir maloni staigmena – visą festivalį vainikuojanti mados šventė, IKRA MADA madų šou, bus rengiama 30-uosius veiklos metus mininčiame Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre. Netradicinė erdvė ir talentingi teatro žmonės padės sukurti unikalų renginį ir kitaip pažvelgti į madą. (daugiau…)

Reklamos akademija
Trečiadienis, 22 birželio 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Šalia esančiojo negalia gali būti ne tik skausminga, bet ir prasminga, net įkvepianti. Sutrikusio intelekto vaikus auginantys tėvai mokosi nekeikti likimo ir savo sunkią kasdienybę priimti kaip galimybę kaskart pamatyti save ir pasaulį kitokį.  Šių vaikų protas nėra toks pajėgus kaip mūsų, sveikųjų, bet siela tokia pati didelė ir jautri. Sutrikusio intelekto dukterį auginanti mama tuo įsitikina kiekvieną dieną ir savo vaiką vadina angelo jai siųsta globėja, padėjusia apsisaugoti nuo didelių klaidų ir tapusia tikra išminties mokytoja. (daugiau…)

Reklamos akademija
Trečiadienis, 01 birželio 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Viena iš pasaulyje pirmaujančių inkstų priežiūros paslaugų teikėjų – tarptautinė kompanija „Diaverum“ šį birželį švenčia 10-ies metų jubiliejų Lietuvoje. Prieš 10 metų veiklą šalyje pradėjusi  kompanija į Lietuvą atnešė pažangiausias ir moderniausias gydymo dialize technologijas bei procedūras ir tuo stipriai  pagerino sunkiomis inkstų ligomis sergančių pacientų savijautą bei jų gyvenimo kokybę.  (daugiau…)

Reklamos akademija
Pirmadienis, 09 gegužės 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Šį mėnesį 16-ą savo gimtadienį švenčiantis vienintelis Lietuvoje Parodijos teatras šią svarbią datą pažymėjo ne tik koncertu, nauja fotosesija ir naujais repertuaro numeriais, bet ir nauju pavadinimu – Parodijos teatras „Žvaigždė“. Keisti pavadinimą šis teatras buvo išprovokuotas po kelių itin nemalonių įvykių, kuomet savo vardą teko ginti gana neįprastomis aplinkybėmis. (daugiau…)

Reklamos akademija
Pirmadienis, 18 balandžio 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Vaistinė gali būti ne tik vaistų parduotuvė, kurios duris praveriame užklupus negalavimams. Tai įrodė viena Kauno vaistinė, bene pirmoji šalyje pasiūliusi pirkėjams užsukti ir į čia pat įsikūrusią biblioteką. Greta lentynų, kuriose rikiuojasi daugybė pavadinimų medikamentų, vaistažolių, maisto papildų, atsirado vietos ir specializuotai literatūrai. (daugiau…)

Reklamos akademija
Antradienis, 23 vasario 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Prieš keletą metų Rygoje užsimezgusi  pirmosios Lietuvoje nišinės parfumerijos prekės ženklo „FUM parFUM“ draugystė su žymiais Latvijos dizaineriais ir mados pasaulio atstovais subrandino vaisių. Vasario 22-28 dienomis, kovo 3-4 dienomis bei artėjant tarptautinei moters dienai, – kovo 7-9 dienomis, Vilniuje, parfumerio Aisčio Mickevičiaus kvepalų dirbtuvėse Subačiaus g. 12, duris atvers  Latvijos mados dizaino momentinė parduotuvė  (angl. Pop-Up Shop). (daugiau…)

Reklamos akademija
Antradienis, 09 vasario 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

„Golden Age“ – tai dviejų muzikalių, talentingų klaipėdiečių Gabrielės Urbonaitės ir Evelinos Meidutės duetas, Lietuvos klubiniame gyvenime visiems gerai pažįstamas video didžėjus DVJ Gexx,  karšta „hip hop evolution“ programa ir mobilusis telefonas, kurio dėka vienos nakties pokštas socialiniame tinkle, tapo kūnu. (daugiau…)

Reklamos akademija
Antradienis, 05 sausio 2016 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Mediniais sodo nameliais prekiaujanti bendrovė „Eko trade“ laimėjo teisminį ginčą su Olandijos įmone, kuri siekė įrodyti, kad sėkmę lietuviai pelnė neteisėtai.  UAB „Eko trade“ vadovas teigia susidūręs su dar neregėtais metodais, siekiant išstumti iš rinkos nepatogų konkurentą.  Jis ragina šalies verslininkus būti budrius – didieji rinkos žaidėjai gali griebtis drastiškų veiksmų. (daugiau…)

Reklamos akademija
Trečiadienis, 16 gruodžio 2015 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Lapkričio 30 dieną  Klaipėdos apygardos teismas paliko galioti žemesnės instancijos teismo sprendimą, taip užbaigdamas pirmąją fizinio asmens bankroto bylą Vakarų Lietuvoje. (daugiau…)

Reklamos akademija
Pirmadienis, 14 gruodžio 2015 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Visa, kas geriausia – po vienu stogu. Taip turėtų atrodyti apartamentų kompleksas Turniškėse, kurio statybas planuojama pradėti šių metų pabaigoje. Kompleksas „Turniškių dominija“ įsikurs unikalioje Vilniaus vietoje, Turniškių g. 34A. Numatoma statybų pabaiga – 2017 metų antras ketvirtis. Prabangūs būstai išskirtinėje vietoje vilios ne tik pušynų ir šalia tekančios Neries kaimynyste, bet ir moderniomis technologijoms naujuose būstuose. (daugiau…)

Reklamos akademija
Pirmadienis, 14 gruodžio 2015 / Paskelbta Be kategorijos

Visa, kas geriausia – po vienu stogu. Taip turėtų atrodyti apartamentų kompleksas Turniškėse, kurio statybas planuojama pradėti šių metų pabaigoje. Kompleksas „Turniškių dominija“ įsikurs unikalioje Vilniaus vietoje, Turniškių g. 34A. Numatoma statybų pabaiga – 2017 metų antras ketvirtis. Prabangūs būstai išskirtinėje vietoje vilios ne tik pušynų ir šalia tekančios Neries kaimynyste, bet ir moderniomis technologijoms naujuose būstuose. (daugiau…)

Reklamos akademija
Pirmadienis, 23 lapkričio 2015 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Bene didžiausias nerimas įsigijus naudotą automobilį, – kad šis netrukus ims gesti ir teks pakloti nemenkas sumas jo remontui.  Lapkričio 1 dieną įsigalioję nauji griežtesni reikalavimai turėtų apsaugoti transporto priemonių pirkėjus nuo nesąžiningų pardavėjų. Tačiau bendrovė „Autoguarant“ siūlo dar geresnį sprendimą, kuriuo jau daugelį metų naudojasi užsienio šalių vairuotojai ir kuris džiugina tiek automobilių pirkėjus, tiek pardavėjus. (daugiau…)

Reklamos akademija
Šeštadienis, 14 lapkričio 2015 / Paskelbta Be kategorijos, Pranešimai spaudai

Nuo šiol Klaipėdos miesto ir rajono vairuotojai turės dar vieną galimybę  patikėti savo transporto priemonę kvalifikuotiems meistrams naujame autoservise, atitinkančiame  Europos Sąjungos (ES) direktyvas ir standartus. Klaipėdos rajone, Priekulėje, Raitelių g., 2,  duris atvėrė universalus autoservisas „Intersera“. (daugiau…)

Reklamos akademija
Penktadienis, 13 lapkričio 2015 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Jau kitą savaitgalį (lapkričio 20-21-22) uostamiestis taps Lietuvos mados epicentru. Kultūros fabrike trijų dienų programą išskleis ketvirtus metus rengiamas vienintelis vakarų Lietuvoje tarptautinis mados festivalis IKRA MADA. Pagrindinis jo akcentas šiais metais – edukacija, o tema – mada ir identitetas. (daugiau…)

Reklamos akademija
Šeštadienis, 07 lapkričio 2015 / Paskelbta Pranešimai spaudai

Elegancija, prabanga ir išskirtiniais siluetais moteris džiuginantys lietuviško prekės ženklo „bliss by Violeta“ drabužiai atkeliavo ir į uostamiestį. Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ lankytojų dėmesį  traukė ne tik duris atvėrusi šio prekės ženklo  parduotuvė, bet ir žinomos klaipėdietės, trumpam tapusios naujos, rudeniui ir žiemai skirtos „bliss by Violeta“ kolekcijos modeliais. (daugiau…)

Į VIRŠŲ